امام جمعه مهاباد
توقیف نفتکش انگلیسی معقول تر از دلایل انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی است
امام جمعه مهاباد: به گونه ای که اکنون انگلیسی ها  از همراهی خود با آمریکا سرگشته و سردرگم شده و نمی دانند چگونه از این مخمصه به شیوه ای آبرومندانه بیرون بیایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد گفت:اقدام ایران هرچند در ظاهر تلافی جویانه به نظر میرسد ولی بررسی دلایل ایران برای توقیف نفتکش انگلیسی معقول تر از دلایل انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی است.

دکتر امامی افزود: بهر حال باید پذیرفت دوران یکجانبه گرایی و مانور قدرت های استعمار در منطقه خاورمیانه تمام شده و گذشت ، آن دورانی که آنان قادر مطلق در منطقه و جهان بودند و امروزه فرزندان برومند این سرزمین بیشه شیران وپلنگان، در عمل عزت ایرانی و اسلامی را به جهانیان نشان دادند و معادلاتی جدید از رویارویی با ایادی استکبار به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: به گونه ای که اکنون انگلیسی ها  از همراهی خود با آمریکا سرگشته و سردرگم شده و نمی دانند چگونه از این مخمصه به شیوه ای آبرومندانه بیرون بیایند.

امامی گفت: بهرحال اقدام دلاورمردان سپاه پیامدهایی داشت و خواهد داشت. نخستین آن آزاد سازی نفتکش ایرانی هپینیس۱ از سوی عربستان بود و مطمئنا پیامدهای دیگری نیز در پی خواهد داشت. باید منتظر شد و در روزهای آینده اخبار مسرت بخش دیگری شاهد خواهیم بود. باید باردیگر به دلاورمردان و دریادلان سپاه خسته نباشید گفت.

العزه لله ولرسوله وللمومنین

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست