شناسه خبر: 100631

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=100631

عالم اهل سنت هرمزگان:
تولید ملی بدون فراهم کردن زیر ساخت هایش ممکن نخواهد شد
عالم اهل سنت هرمزگان تاکید کرد:در سال ۱۴۰۰ با اتکا به الطاف الهی و رهبری همه باید با تکیه بر سرمایه های مادی و معنوی، برای جهش تولید و استقلال اقتصادی کشور تلاش باید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان؛شیخ ولید عنبری، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به آغاز سال جدید گفت: بار دیگر بهار با تمام زیبائی هایش فرا می رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید وبار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.

وی افزود: امیدوارم سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای مردم عزیزم مسئلت باشد.

شیخ عنبری با توجه به اینکه در دهه ۹۰، رهبری تاکید ویژه ای به بحث اقتصادی و تولید داشته است ،

گفت:رهبر انقلاب در ادامه شعار سال ۹۹ که جهش تولید نام داشت، امسال را سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری کردند،زیرا که شعار جهش تولید تحقق پیدا نکرد.

عالم اهل سنت هرمزگان تاکید کرد:با توجه به اینکه در سال های گذشته یک سری موانع دست به دست هم داد تا جهش و رونق تولید خودش را نمایان نکند و تولید ملی بدون فراهم کردن زیر ساخت هایش ممکن نخواهد شد.

شیخ عنبری با توجه به اینکه کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد و تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی در سالی که گذشت به اوج خود رسید، گفت :در سال ۱۴۰۰ با اتکا به الطاف الهی و رهبری همه باید با تکیه بر سرمایه های مادی و معنوی، برای جهش تولید و کمتر شدن نرخ بیکاری، افزایش اشتغال، استقلال اقتصادی کشور تلاش کنیم.

عالم اهل سنت هرمزگان خاطر نشان کرد:باید مسئولین در حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان و نظارت کامل را داشته باشند و زیرساخت ها را ایجاد کنند تا بتوانیم در برابر مشکلات اقتصادی خودکفا باشیم.

انتهای پیام/

فهرست