امام جمعه فراغی:
توهین به پیامبر اسلام (ص) ناشی از عناد کشورهای استکباری با جهان اسلام است
آخوند صفری گفت: توهین به پیامبر بزرگ اسلام، بیش از پیش کینه و عناد کشورهای استکباری و غربی را نسبت به جهان اسلام آشکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین صفری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن محکومیت اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو در توهین به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام (ص)، گفت: این اقدامات ناشی از کینه و عناد کشورهای استکباری و غربی نسبت به جهان اسلام است.
وی افزود: صهیونیست و استکبار با جهان اسلام و مسلمانان کینه دیرینه داشته و در راستای آن از هیچ اقدامی دریغ نکرده است و برای خنثی سازی این توطئه ها، می طلبد جهان اسلام هوشیار باشد.
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی تاکید کرد: متاسفانه سیاستمدارن فرانسوی به بهانه آزادی بیان، در مقابل توهین یک نشریه به دین اسلام و پیامبر این دین و جهان اسلام، سکوت می کنند.
آخوند صفری تاکید کرد: هیچ دینی توهین به دین و مقدسات دین های دیگر را نمی پسندد و این اقدامات غربی ها نشان از خوی ضد دینی و فاصله گرفتن آنها از واقعیت های دینی است.
وی در پایان گفت: می طلبد دستگاه دیپلماسی ایران و کشورهای جهان اسلام برای جلوگیری از چنین اقداماتی و برخورد با عوامل این گناه نابخشودنی اقدامات مقتضی را انجام دهند.

فهرست