شناسه خبر: 550

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=550

توهین یک شبکه ماهواره ای به شهدای اهل سنت ایران+فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، چندی پیش یک شبکه ماهواره ای معلوم الحال ، با نمایش صفحاتی از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، به بازخوانی همراه با تمسخر خبر شهادت چند تن از شهدای اهل سنت مدافع حرم در سوریه پرداخت .

در این برنامه ، کارشناس مجری این شبکه ، ضمن قرائت بخشی از خبر مربوط به تشییع پیکر اولین شهدای اهل سنت ایرانی جنگ سوریه در استان انقلابی و شهید پرور سیستان و بلوچستان ،  به توهین آشکار به سه شهید اهل سنت مدافع حرم پرداخت و نتوانست خشم خود را از مجاهدت اهل سنت ایران در راه دفاع از ارزشهای اسلامی و مبارزه با تکفیر و تکفیران پنهان کند .

این توهین بی شرمانه در حالی است که اهل سنت ایران، دوشادوش برادران شیعه خود ، تجربه ۸ سال دفاع مقدس را داشته و تقدیم ۱۱ هزار شهید اهل سنت و قریب ۱۰۰ روحانی شهید اهل سنت، برگ زرینی از دفتر همبستگی ملی و انسجام دینی و ایستادگی و بصیرت ایرانیان اعم از شیعه و سنی در دفاع از انقلاب و ارزشهای والای اسلامی است.

لازم به ذکر است موضع گیری های انقلابی علمای اهل سنت  ایران در برابر جنایات تکفیری ها و حامیان آنان ، باعث عصبانیت علنی این شبکه های وابسته  و رسانه های سعودی در ماه های اخیر شده است .

برای دریافت فایل تصویری ، روی لینک زیر کلیک کنید

  دانلود فیلم

فهرست