ثواب خواندن یک آیه از قرآن در رمضان، برابر با یک ختم قرآن در ماه های دیگر است
مولوی رسولی زاده گفت: ماه رمضان ماه بسیار پر برکتی است به طوریکه نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند هرکس در ماه مبارک رمضان یک آیه از آیات قرآن را بخواند، گویی که یک ختم از قرآن مجید را در ماه های دیگر انجام داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عنایت الله رسولی زاده امام جمعه اهل سنت مینال شهرستان سرباز در مصاحبه با ما به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماه بسیار پر برکتی است به طوریکه نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند هرکس در ماه مبارک رمضان یک آیه از آیات قرآن را بخواند، گویی که یک ختم از قرآن مجید را در ماه های دیگر انجام داده است.
وی خاطرنشان کرد همچنین به اسلام در تشریح برکت ماه مبارک رمضان می فرماید که اگر امت می دانست چه اجر و رحمتی در ماه رمضان نهفته است از خداوند متعال درخواست می‌کردند تا کل سال را به عنوان ماه رمضان قرار دهد.
مولوی رسولی زاده اظهار داشت: نبی مکرم اسلام فرمودند که توبه و استغفار در ماه مبارک رمضان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و از خداوند متعال هر آنچه می خواهد درخواست کند، زیرا که در های رحمت الهی باز هستند.

فهرست