معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان
جامعه روحانیت با مظاهر فتنه‌انگیزی و تفرفه‌افکنی برخورد کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه جامعه روحانیت و فعالان سیاسی استان باید با مظاهر فتنه‌انگیزی و تفرفه‌افکنی برخورد کنند، گفت: این قشر تاثیرگذار باید با پیروی از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری زمینه وحدت، همگرایی و اتحاد بیش از پیش بین مذاهب اسلامی را فراهم آورند.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حسین خوش‌اقبال در نشست هم‌اندیشی روحانیون، معتمدین، فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان کردستان با معاون سیاسی وزیر کشور که در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد، با بیان اینکه روحانیون در استان کردستان با توجه به نقش و کارکردی که دارند همواره جایگاهی ممتاز و ویژه در جامعه داشته‌اند، اظهار کرد:نقش تاثیرگذار جامعه روحانیت در آگاه‌سازی و هدایت مردم همواره بی‌بدیل بوده است.
به گفته معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، روحانیون همواره بر بخش اعظمی از سرمایه‌های اجتماعی و حفظ آرامش استان تاثیرگذار بوده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: از روحانیون انتظار داریم که در این برهه حساس همچون همیشه حضور موثر و فعال در صحنه داشته باشند و با محوریت وحدت در جامعه همچنان نقش‌آفرینی کنند.
خوش‌اقبال اضافه کرد: جامعه روحانیت و فعالان سیاسی استان باید با مظاهر فتنه‌انگیزی و تفرفه‌افکنی برخورد کنند و با پیروی از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت تدبیر و امید زمینه وحدت، همگرایی و اتحاد بیش از پیش بین مذاهب اسلامی فراهم آورند.
وی تاکید کرد: از روحانیون و فعالان سیاسی استان انتظار می‌رود با توجه به هجمه همه جانبه دشمنان در ابعاد گوناگون، آگاهی‌بخشی عمومی در خصوص مسائل اجتماعی و تهدیدات فضای مجازی را در دستور کار خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست