امام جمعه اهل سنت مسجد محمد رسول الله (ص) لوندویل آستارا :
جبران خسارت مناطق سیل زده نیازمند وحدت و همدلی و کمک های مردمی می باشد
حجت الاسلام محمد بهاء الدین هاشمی در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) کرده سرای لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به حادثه سیل در برخی از استان های کشور ، ضمن ابراز همدردی با مردم حادثه دیده ، مردم را برای کمک به سیل زدگان دعوت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام محمد بهاء الدین هاشمی در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) کرده سرای لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به حادثه سیل در برخی از استان های کشور ، ضمن ابراز همدردی با مردم حادثه دیده ، مردم را برای کمک به سیل زدگان دعوت کرد .

وی با بیان اینکه سیل ویرانگر اخیر خسارات زیادی به منازل و زیرساخت ها وارد کرده است ، افزود : وسعت خسارات به مردم به حدی است که برای اینکه زندگی در مناطق خسارت دیده و سیل زده به حالت عادی برگردد نیازمند وحدت و همدلی و کمک های مردمی می باشد .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمد رسول الله (ص) کرده سرای بخش لوندویل کمک به مردم سیل زده را یک وظیفه انسانی دانست و اظهار داشت : اقشار مختلف مردم می توانند برای ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی یا از طریق هلال احمر و یا از طریق شماره حساب دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اقدام نمایند .

وی ادامه داد : باران رحمت الهی است که باید از آن بهره برد ، اما عدم توجه به منابع طبیعی رحمت الهی را تبدیل به خسارت می کند و امروز همه در قبال این خسارات مسئولیم و باید به کمک سیل زدگان بشتابیم .

حجت الاسلام محمد بهاء الدین هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه دشمنان بر علیه مسلمانان و به خصوص ملت مسلمان ایران ، خاطر نشان کرد : دشمن به خوبی نفوذ و قدرت منطقه ای کشورمان را درک می کند و قصد دارد با ایجاد دسیسه و توطئه در پیشرفت و توسعه کشور اخلال ایجاد کند .

وی فشار اقتصادی را یکی از توطئه های شوم دشمنان عنوان کرد و گفت : تنها راه مقابله با هجمه ها ، ایستادگی و مقاومت و پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست