شناسه خبر: 6992

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6992

بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
جزئیات حملات موشکی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه
جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، تعدادی از مناطق حومه استان های «دمشق و قنیطره» را مورد هدف قرار دادند.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، بامداد امروز ساعت ۰۳:۲۵ یگان موشکی ارتش رژیم صهیونیستی از جولان اشغالی، مناطق جنوب غرب استان دمشق را هدف قرار داد و این حملات حدود ۳۰ دقیقه ادامه یافت.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، موج دوم حملات موشکی صهیونیست‌ها از ساعت ۰۴:۱۵ دقیقه آغاز و تا ساعت ۰۴:۳۰ دقیقه به طول انجامید.

یک منبع میدانی، از واکنش پدافند هوایی ارتش سوریه به دو حمله موشکی صهیونیست‌ها خبر داد افزود: سامانه دفاع هوایی ارتش سوریه توانست شمار زیادی از موشک‌های شلیک شده را رهگیری و منهدم کند.

این منبع میدانی تصریح کرد: پدافند هوایی ارتش سوریه موشک‌های شلیک شده را در آسمان مناطق «خان شیخون، صحنایا، حومه کوه الکسوه، شهر المهدمه و ارتفاع الشعار» واقع در حومه استان‌های «دمشق و قنیطره» منهدم کردند.

به گفته این منبع میدانی، شماری از موشک‌های شلیک شده به برخی نقاط اصابت کردند و خسارت‌هایی را برجای گذاشتند؛ ۳ تن از نیروهای ارتش سوریه در جریان این حملات موشکی به شهادت رسیدند و ۷ تن دیگر زخمی شدند.

جنگنده‌ها و بالگردهای رژیم صهیونیستی نیز از جولان اشغالی چند منطقه را در خاک سوریه هدف قرار دادند که سامانه پدافند هوایی به سرعت به این حملات واکنش نشان داد.

رژیم صهیونیستی مدعی است حملات موشکی شب گذشته در واکنش به حملات خمپاره‌ای ارتش سوریه به جولان اشغالی (کوه الشیخ) صورت گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست