شناسه خبر: 10987

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=10987

مدير مدرسه علميه اهل سنت نشتيفان:
جشنواره امام رضا(ع) پیوند میان شیعه و سنی را پر رنگ می کند
مدير مدرسه علميه تعليم القرآن و السنه نشتيفان گفت: تعداد جشنواره های این چنینی باید روز به روز گسترده تر شود و جشنواره امام رضا(ع) پیوند میان شیعه و سنی را پررنگ می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی عبدالغفور مسلمان مدیر مدرسه علمیه تعلیم القرآن و السنه نشتیفان شهرستان خواف در حاشیه جشنواره امام رضا(ع) در مشهد مقدس گفت: جشنواره امام رضا(ع) که در شب ولادت ایشان برگزار شد بسیار جشنواره خوبی بود و امام رضا(ع) که یکی از نوادگان و اولاد خاتم انبیاء است محور وحدت و اتحاد و همبستگی بین اقشار و مذاهب اسلامی است و از دست اندرکاران برگزاری آن تشکر می کنم.

مولوی مسلمان افزود: تعداد جشنواره های اینچنینی باید روز به روز گسترده تر شود چرا که سیره ائمه و آشنایی با شخصیت آنان در شهرهای ایران باید فراگیر شود و جشنواره امام رضا(ع) پیوند میان شیعه و سنی را پررنگ می کند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در پی اختلاف افکنی میان مسلمانان شیعه و سنی هستند، اظهار داشت: برگزاری جشنواره هایی این چنینی به وحدت و اتحاد و همبستگی میان مسلمانان شیعه و سنی کمک می کند همچنین جامعه را با سیره رضوی آشنا می کند.

این عالم اهل سنت خراسان یادآور شد: اهل سنت حنفی خراسان شرعا آیین خاصی برای ولادت ائمه دین ندارند اما اهتمام به ترویج سنت و یاد بزرگان دین را قدر می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست