جلسه برنامه ریزی ستاد استهلال ماه مبارک رمضان در بوشهر برگزار شد
جلسه و نشست برنامه‌ریزی ستاد استهلال ماه مبارک رمضان با حضور اعضای ستاد در بوشهر تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، جلسه و نشست برنامه‌ریزی ستاد استهلال ماه مبارک رمضان با حضور اعضای ستاد در بوشهر تشکیل شد.
در این نشست حجت‌الاسلام بهمنیاری مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و رئیس ستاد استهلال استان بوشهر پیرامون استهلال ماه رمضان گفت: گروه‌های رصدی وظیفه رصد ماه مبارک رمضان و ارائه گزارش به ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری را دارند و با اعلام دفتر معظم اله مردم به استقبال ماه رمضان می‌روند.
وی اضافه کرد: رصد ماه مبارک رمضان امسال با توجه به پارامترهای رصدی از رصدهای دشوار و نیازمند دقت و صبر و حوصله بیشتری از اعضای گروه استهلال است.
حجت‌الاسلام بهمنیاری با بیان اینکه ۶ گروه رصدی را در استان فعال دانست و گفت: گروه رصدی در ارتفاعات جم و کنگان با معیت ائمه جمعه اهل سنت و دو گروه در ساحل بوشهر به همراه تنی چند از اعضای گروه رصدی شهید علی کمالی که متشکل از ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهراست و یک گروه در گناوه و یک گروه در بلندمرتبه‌های ارتش در این خصوص فعالیت دارند و رصد هلال ماه رمضان را در تاریخ ۱۵ اردیبهشت انجام خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست