امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان:
جمهوری اسلامی ایران قدرتمندترین کشور در مقابل تروریست ها است/سردار قاآنی راه حاج قاسم را با صلابت ادامه بدهد
عبدالله آخوند خوش نظر گفت: پيام مقام معظم رهبري به مناسبت ايام حج حجت را بر همه مسلمانان و كشورهاي اسلامي تمام كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، عبدالله آخوند خوش نظر امام جمعه اهل سنت تازه یاب مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: امروزه تنها کشوری که در مقابل تروریست های جهانی از جمله آمریکای خبیث و اسرائیل غاصب ایستاده است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که ما داریم مشاهده می کنیم که سپاه قدس دارد کشورهای اسلامی را از چنگال کافران و دشمنان قسم خورده اسلام نجات می دهد و این برای ما افتخار بزرگی است که در چنین کشوری سکونت می کنیم.

آخوند خوش نظر همچنین ضمن قدردانی از فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: از سردار قاآنی عزیز می خواهیم که راه سردار دلها، شهید حاج قاسم را با صلابت ادامه دهد و هرچه زودتر جهان را از تروریست های ظالم پاک کند و بیش از پیش آرامش و امنیت را در جهان اسلام برقرار نماید.

امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب اضافه کرد: امروز آمریکا درمانده و شکست خورده که چرا جنون به رئیس جمهور این کشور از سوی خداوند داده شده و دست به کشتار مردم خود می زند که کل جهان از این رفتار ناجوانمردانه رئیس جمهور ظالم این کشور به ستوه در آمده اند.

وی بیان داشت: خدا را شکر می کنیم که چرا رسانه های ضد انقلابی که دم از اجرای حقوق بشر و حامی بودن دونالد ترامپ در دفاع از ملت ایران و دیگر مردمان جهان می زدند، امروز این حامی به مردم خودش هم رحم نمی کند و آنها را قتل و عام می نماید و این جای شکر دارد که ملت های جهان جنایتکاران و تروریست های واقعی را به خوبی شناختند.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت فرارسیدن ایام حج، آن را مسیر راه کشورهای اسلامی توصیف کرده و افزود: این پیام حاوی نکات بسیار ارزشمندی بود که عمل کردن به آن می تواند اقتدار امت اسلامی را دوباره احیا کرده و مسلمانان مظلوم جهان جان دوباره ای بگیرند.

فهرست