امام جمعه شهر نالوس اشنویه:
جمهوری اسلامی همیشه قربانی ترور و زیادی خواهی استکبار بوده است
امام جمعه شهر نالوس اشنویه گفت: استکبار جهانی و آمریکا تمام قد در برابر اسلامی و کشورهای حامی اسلام ایستاده است و می خواهند مبانی و اقتدار اسلام را به چالش بکشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا کردی، امام جمعه نالوس اشنویه در گفتگو با روابط عمومی دفتر استانی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و آمریکا تمام قد در برابر اسلامی و کشورهای حامی اسلام ایستاده است و می خواهند مبانی و اقتدار اسلام را به چالش بکشند.

وی افزود: با ایستادگی مردم و تقویت توان دفاعی می توان استقلال کشور را حفظ کرد و سقوط پهبادامریکایی نیز قدرت کشورهای غربی را به چالش کشید.

وی گفت: تهدید به وقوع جنگ و گزینه های نظامی اصلا اتفاق نخواهد افتاد و با پیروی از مواضع رهبری و با انسجام ملی و وحدت مردم می توان در برابر دشمنان و تجاوزهای استکبارجهانی ایستاد و مطمئنا تدابیر مقام رهبری کاملا حکیمانه است.

امام جمعه نالوس با تبریک هفته قوه قضاییه خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همیشه قربانی ترور و زیادی خواهی استکبار بوده و مخالف پدیده تروریسم بوده و این ابرقدرت های جنایتکار بودند که با جنایت همه انسان های بی گناه را به خاک و خون می کشند و این مشخص کننده ماهیت آمریکا و ایادی آنهاست.

وی اذعان داشت: کشورهای مدعی حقوق بشر شاهد وقوع جرم و جنایت در کشورها هستند و دم از آزادی می زنند که عمل و منطق این کشورهای مخالف حقوق بشر است و در برابر ظلم به مظلومان و مردم بی گناه سکوت کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست