شناسه خبر: 6046

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6046

امام جمعه اهل سنت بيرجند:
جنایات رژیم صهیونیستی نتیجه تفرقه مسلمانان است
مولوی غلام حیدر فاروقی گفت: ملت ايران با حضور باشكوه خود در راهپيمايي روز قدس ضمن محكوم نمودن جنايات اسرائيل غاصب، با مسلمانان فلسطين اعلام همبستگي نمايند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی غلام حیدر فاروقی، امام جمعه اهل سنت بیرجند ضمن محکوم نمودن جنایات اسرائیل و کشتار مسلمانان فلسطین خاطر نشان کرد: آن چیزی که امروز باعث شده است تا اسرائیل جنایتکار بتواند بی هیچ واهمه ای به کشتار مسلمانان فلسطین و تخریب قدس شریف بپردازد تفرقه و جدایی مسلمانان از یکدیگر است.

وی گفت: این تفرقه باعث شده است که رژیم غاصب صهیونیستی با چراغ سبز آمریکا بتواند هر گونه جنایتی را علیه ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف انجام دهد و پاسخگوی هیچ نهاد بین المللی و حقوقی نباشد.

وی در ادامه ابراز داشت: ترامپ با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس ثابت کرد که دشمن آشکار مسلمانان است. این اقدام ترامپ و جنایات اسرائیل به شدت محکوم است و سران کشورهای اسلامی باید بدانند و از خواب غفلت بیدار شوند و برای آزادی قدس شریف فکر و چاره ای بیندیشند و اگر سکوت کنند اسرائیل غاصب روز به روز بر جنایاتش خواهد افزود.

مولوی فاروقی در پایان تصریح کرد: ملت ایران با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز قدس ضمن محکوم نمودن جنایات اسرائیل غاصب، با مسلمانان فلسطین اعلام همبستگی نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست