روحانیون، ائمه جمعه ،جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)که بر خواسته از اراده و ظلم ستیزی و مقاومت مردم ستمدیده فلسطین می باشد
انگلیس خود از بانیان اصلی تاسیس کیان صهیونستی در قلب دنیای اسلام بوده و همواره علیرغم حکومت جهانی علیه این رژیم اشغالگر وکودک کش یکی ازحامیان اصلی این جرثومه فساد بوده و ملت و این ناشی از خوی استکبار واستعمارگری این روباه پیر ومکار می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، مرکز اسلامی، روحانیون، ائمه جمعه ، جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، مبنی بر محکومیت اقدام دولت استعماری انگلیس وایجاد تفرقه وتنش در بین ملتها بیانیه ای را صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر جامعه جهانی وملتها شاهد حرکتی استعمار گرانه و ظالمانه علیه ملتی مظلوم و ستمدیده شدند و اقدام دولت استعماری انگلیس که سابقه استعمارگری و چپاول کشور ها وایجاد تفرقه وتنش در بین ملتها و حمایت از ظلم ، اشغال وکشتار در تاریخ سیاهش بسیار آشکار و نمایان است .

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)که بر خواسته از اراده و ظلم ستیزی و مقاومت مردم ستمدیده فلسطین می باشد را در لیست گروههای تروریستی قرار داد ومجازات های ظالمانه وسنگینی علیه شهروندانی که از این جنبش مردمی و اسلامی حمایت می کنند وضع نموده ، انگلیس خود از بانیان اصلی تاسیس کیان صهیونستی در قلب دنیای اسلام بوده و همواره علیرغم حکومت جهانی علیه این رژیم اشغالگر وکودک کش یکی ازحامیان اصلی این جرثومه فساد بوده و ملت و این ناشی از خوی استکبار واستعمارگری این روباه پیر ومکار می باشد.

قطعا این اقدام خلاف حقوق بشر وظالمانه با تشویق وترغیب آمریکای جنایتکار بوده و موجب تشویق هر چه بیشتر صهیو نیستها در قتل عام مردم مظلوم فلسطین و شهرک سازی واشغال بیشتر وناامن کردن منطقه خاورمیانه خواهد شد.

ما روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و طلاب اهل سنت مدارس علوم دینی به همراه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی ضمن محکومیت شدید این حرکت و اقدام ظالمانه پشتیبانی قاطع خود را از مقاومت اسلامی و مردمی فلسطین (حماس)اعلام میداریم و اطمینان داریم این اقدام بر حقانیت مبارزه با رژیم جعلی اسرائیل خواهد افزود و محو و نابودی رژیم جعلی را تسریع خواهد بخشید . انشاءالله

والسلام علیکم ورحمه ا… وبرکاته

از طرف روحانیون ا ئمه جمعه وجماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی

انتهای پیام

 

 

فهرست