روحانی اهل سنت بجنورد:
جهش تولید به معنای عملیاتی گام دوم انقلاب در حوزه اقتصاد است
اسکندرآخوند ربانی گفت: نامگذاری سال99 به عنوان جهش تولید توسط رهبر انقلاب به معنای عملیاتی کردن گام دوم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، اسکندرآخوند ربانی روحانی اهل سنت بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما  با اشاره به نامگذاری سال جدید خاطرنشان کرد: تمام مسوولان  برای تحقق شعار جهش تولید باید وارد عرصه کار جهادی شوند زیرا که رهبر انقلاب فرمودند اگر چه کارهایی در جهت رونق تولید انجام شده اما آنچنان که باید به این امر پرداخته نشده است.

آخوند ربانی تصریح کرد: دستیابی به جهش تولید، نیازمند پیش نیازهایی است که یکی بحث افزایش اقتدار در مرزها و در داخل کشور است، تا زمانی که امنیت کاملاً تأمین نشود قطعاً هیچ کس در هیچ کاری موفق نمی‌شود، زیرا امنیت پیش‌نیاز همه موفقیت‌ها است و خوشبختانه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در این سال‌ها ثابت کرده‌اند در حوزه امنیت آفرینی از کار آمدی لازم برخوردارند.

وی با بیان اینکه جهش تولید در کشور با تکیه بر ظرفیتهای داخلی دستیافتنی است، اظهار داشت: تولیدکنندگان ایرانی با وجود تحریم های ظالمانه گوناگون در عرصه های مختلف با تلاش هایی که در طول سال گذشته داشتند، نشان داده اند که می توانند در حوزه تولید نیز خود را در عرصه جهانی نشان دهند.

فهرست