امام جمعه فراغی:
جهش تولید مکمل رونق تولید است
امام جمعه شهر فراغی گفت: جهش تولید، مکمل رونق تولید است و انتخاب این عنوان برای سال جدید نشان از تدبیر و نگاه بلند رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند احمد قربانپور با اشاره به شعار امسال با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: جهش تولید، بیانگر این است که باید حتی بیش از پیش به ضرورت توسعه تولید توجه کرد و به آن رونق بخشید.
وی افزود: تحقق توسعه اقتصادی که به عنوان یکی از ثمرات رونق تولید از آن یاد می شود، مستلزم این است که مردم مصرف تولیدات داخل را ترجیح بدهند و همچنین از تولیدکنندگان انتظار می رود که با بهبود کیفیت و مناسب سازی قیمت، شرایط را برای تحقق این شعار فراهم کنند.
آخوند احمد قربانپور ادامه داد: ملت بزرگ ایران در عرصه های مختلف ثابت کرده اند اگر یکدل و منسجم باشند و از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده کنند می توانند به اهداف خود دست یابند.
وی گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر تولید ملی در یک دهه اخیر موجب شده تا کشورمان از واردات بسیاری از محصولات بیگانه بی نیاز شود و حتی در برخی محصولات خاص و استراتژیک که تولید آن تنها در اختیار چند کشور است به خودکفایی برسیم.

فهرست