امام جمعه شهر سیلوانا
حاج قاسم علاوه بر اینکه یک مدافع کشور و قهرمان ملی بود  یک دیپلمات دلسوز مردمی نیز بود
ماموستا نجم الدین عزیزیان اظهار داشت: مردم پای ارزش های اسلامی و انقلابی ایستاده اند و خواهند ایستاد. سنی و شیعه برادر هم هستند و اگر کسی بین مذاهب اختلاف بیاندازد سرباز استکبار جهانی و دشمن اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی،مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد رسول الله راژان با حضور مردم شهید پرور بخش سیلوانا برگزار گردید.

در این مراسم امام جمعه شهر سیلوانا اظهار داشت: باید واقعیت هارو به مردم گفت ، حاج قاسم علاوه بر اینکه یک مدافع کشور و قهرمان ملی بود  یک دیپلمات دلسوز مردمی نیز بود که اگر جانفشانی های ایشان نبود چه بسا الان با داعش در ایران می جنگیدیم ، داعشی که نه سنی می شناخت نه شیعه نه کرد می شناخت نه ترک نه عرب.

امام جمعه بخش سیلوانا در ادامه افزود : مردم پای ارزش های اسلامی و انقلابی ایستاده اند و خواهند ایستاد. سنی و شیعه برادر هم هستند و اگر کسی بین مذاهب اختلاف بیاندازد سرباز استکبار جهانی و دشمن اسلام است.

وی تصریح نمود: باید در کنار هم باشیم در کشور ما ۲۵ میلیون اهل سنت داریم و همه شهروندان ایرانی باید برابر باشند و در تمام موضوعات سهیم باشند. اگر کسی خدایی نکرده به اهل بیت علیهم السلام توهین کند او اهل سنت نیست چرا که ما تابع اهل بیت هستیم . الان فضای مجازی بسیار حساس و مهم شده که باید به آن توجه بیشتر شود.

انتهای پیام

فهرست