شناسه خبر: 10762

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=10762

امام جمعه مراوه تپه:
حجاب سنگر مستحکم بانوان است
امام جمعه اهل سنت مراوه تپه گفت: حجاب سنگر مستحکمی برای بانوان جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند خوجه دردی غراوی به مناسبت روز عفاف و حجاب به خبرنگار ما گفت: دشمن وقتی می خواهد بجایی نفوذ کند، با مانعی مواجه خواهد گردید که از آن کار منصرف می شود و در این خصوص حجاب نیز سنگر و مانعی مستحکم برای بانوان جامعه اسلامی است.
وی با اشاره به ضرورت وحدت در این موقعیت گفت: دشمن در موقعیت کنونی که از همه راه ها با شکست روبرو شده است تنها راه رسیدن به هدف خود را ترویج بی بند و باری و بی حجابی و ایجاد تفرقه می جوید و بنابراین در این خصوص هوشیاری و همدلی امت اسلامی لازم و ضروری است.
وی با تأکید بر اینکه حجاب و عفاف عامل تحکیم بنیان خانواده است، گفت: خانواده به عنوان یکی از مقدس‏ترین نهادهای اجتماعی مطرح است که انسان تا به حال به خود دیده و نقش خانواده در ایجاد جامعه سالم، نقشی بی‏بدیل است.
وی با بیان این‌که مادران، مربیان و معلمان وظیفه‌ سنگینی در قبال آموزش و تربیت کودکان دارند، افزود: با توجه به این‌که شخصیت اصلی کودک در سنین اولی شکل می‌گیرد در نتیجه این دوران حائز اهمیت بوده و معلمان باید به موضوع حجاب و عفاف کودکان نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست