امام جمعه اهل سنت گوده از توابع کنگان؛
حرکت تروریستی و شهادت نمازگزاران در مسجد نیوزیلند قویاً محکوم است
شیخ حسن بازدار، امام‌جمعه اهل سنت گوده حمله تروریستی در مسجد نیوزیلند را که منجر به شهادت تعدادی از نمازگزاران شد، در پیامی محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسن بازدار، امام‌جمعه اهل سنت گوده حمله تروریستی در مسجد نیوزیلند را که منجر به شهادت تعدادی از نمازگزاران شد، در پیامی محکوم کرد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«و ما الله بغافل عما یعلمون»

اسلام به معنای صلح است و مذهبی است که صلح را ترویج می‌دهد.

بیگمان تروریسم محصول مسلمانان نیست و هیچ ارتباطی با اسلام ندارد، تروریسم در همه جای عالم محکوم است و این عمل وحشیانه مرز اخلاقی و انسانی نمی‌شناسد.

حمله به دو مسجد‌ «نور» و مسجد «لینورد» شهر کریست چرچ نیوزیلند به هنگام اقامه نماز جماعت توسط تروریست‌های نژادپرست و پلید که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از مسلمانان شد، اقدام خصمانه آشکار است که قربانیان آن را مسلمانان صلح‌طلب تشکیل‌ دادند. به‌شدت این رفتار وحشیانه را محکوم می‌کنیم.

خانواده قربانیان ما را در غم و اندوه خانواده خود شریک بدانند. از درگاه احدیت طلب مغفرت برای جان‌باختگان و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال خواهانیم.

حسن بازدار امام‌جمعه اهل سنت گوده و عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر

فهرست