شناسه خبر: 4147

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=4147

بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
حزب‌الله حملات وحشیانه صهیونیست‌ها و سکوت اعراب را محکوم کرد
حزب‌الله لبنان در بیانیه ای حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به باریکه غزه را که در سایه سکوت عربی و بین المللی، ده‌ها شهید و مجروح برجای گذاشته، به شدت محکوم کرد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه را که در سایه سکوت عربی و بین‌المللی، ده‌ها شهید و مجروح برجای گذاشته، به شدت محکوم کرد.

حزب‌الله با تجلیل از مقاومت ملت فلسطین که با شجاعت و درایت از امنیت خود دفاع می‌کنند و درس‌های سختی به دشمن می‌دهند، اعلام کرد: مقاومت و وحدت داخلی ملت فلسطین، تنها گزینه برای پایان دادن به گستاخی صهیونیست‌ها و تجاوزهای آنان است.

حزب‌الله در ادامه با تأیید همه جانبه اقدامات مقاومت فلسطین در رویارویی قهرمانانه با جنگ افروزی اشغالگران متجاوز، تمامی ملت‌های عربی و اسلامی و تمامی آزادگان و شرافتمندان جهان را به محکوم کردن قاطعانه تجاوز وحشیانه اسرائیل و همراهی با ملت فلسطین در رویارویی با تروریسم دولتی اسرائیل فراخواند.

حزب‌الله در پایان از خداوند متعال برای شهدای تجاوز اسرائیل، آمرزش، و برای مجروحان شفای عاجل و برای ملت فلسطین، پیروزی نهایی طلب کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست