امام جمعه سنندج
حس مسئولیت نماینده ولی فقیه در کردستان نسبت به جامعه روحانیون قابل تقدیر است
امام جمعه سنندج گفت: حس مسئولیت نماینده ولی فقیه در کردستان نسبت به جامعه روحانیون استان قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا فایق رستمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار کرد: امیدواریم امسال سال تحول در همه عرصه‌ها و ریشه کن شدن ویروس کرونا در جهان و کشور ما باشد.
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته اگر چه به واسطه شیوع کرونا ویروس سال بسیار سختی برای کل جهان، کشور و استان ما بود اما اتفاقات بسیار خوبی همچون انتصاب انسانی توانمند، دلسوز و وارسته به عنوان نماینده ایشان در استان بودیم که برکات بسیار خوبی به دنبال داشته است.
امام جمعه سنندج با بیان اینکه حس دلسوزی و تلاش های نماینده ولی فقیه در کردستان در عرصه رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه روحانیون قابل توجه و تقدیر است، گفت: امروز به برکت وجود حجت الاسلام پورذهبی در استان مودت، وحدت و برادری بسیار خوبی در بین جامعه روحانیون و کل مجموعه مرکز بزرگ اسلامی شکل گرفته است.
تاثیرات مثبت انتصابات جدید در مرکز بزرگ
وی افزود: انتصاب حجت‌الاسلام عسکری به عنوان مدیر مرکز بزرگ اسلامی از سوی نماینده مقام معظم رهبری در استان از دیگر اتفاقات بسیار خوبی بود که سال گذشته در استان صورت گرفت و تاثیرات مثبت آن را طی چند ماه گذشته از این انتصاب کاملا شاهد بوده ایم.
وی اظهار کرد: بازدیدهای مستمر نماینده ولی فقیه از روحانیون در شهر و روستاهای مختلف و بررسی مشکلات مردم حتی در حاشیه‌ترین نقاط استان از دیگر نکاتی است که موجب دلگرمی و رضایتمندی هرچه بیشتر در بین روحانیون و عامه مردم شده که از این بابت نیز قلبا قدردان هستیم.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات روحانیون به عنوان یکی از دغدغه های اصلی شما در سخنرانی ها و نشست های مختلفی که با مسئولان کشوری و استانی داشته‌اید کاملا محسوس و قابل لمس است، گفت: وجود حضرت عالی را یک سرمایه بسیار ارزشمند برای استان می‌دانیم و بابت انتصاب شما به عنوان نماینده ولی فقیه در کردستان سپاس‌گزار حضرت آقا هستیم.
امام جمعه سنندج گفت: اینکه در ایام تعطیلات نوروزی تمام وقت و انرژی خودتان را صرف بازدید و بررسی وضعیت جامعه روحانیون و سایر مردم در مناطق مختلف کردید و با بازدیدهای میدانی به نوعی حس آرامش و امیدواری را به مردم تزریق می‌کنید نشان از عمق دلسوزی و احساس مسئولیت شماست که به حق باید قدردان آن باشیم.
ضرورت تلاش برای تحول عظیم در بخش تولید
وی در ادامه به شعار سال با عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: امیدواریم امسال سال تحول عظیم در بخش تولید باشد.
وی گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان کردستان وجود دارد که امیدوایم با عزم جهادی و تلاش مضاعف مسئولان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این ظرفیت‌ها باشیم.
امام جمعه سنندج در پایان گفت: این وظیفه بنده بود که برای تبریک سال جدید خدمت حضرتعالی برسم اینکه شما تشریف آوردید نشان از بزرگواری حضرتعالی و منت بزرگیست که بر سر ما گذاشتید.
انتهای پیام/

فهرست