امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا:
حضور باشکوه در نماز عید فطر موجب تقویت وحدت و همدلی می شود
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیای گلستان، حضور باشکوه در نماز عید فطر را موجب تقویت وحدت و همدلی بیان کرد و افزود: عید سعید فطر، فرصتی ارزشمند برای مسلمانان است تا پس از یك ماه بندگی و عبودیت پاداش خود را از پروردگار دریافت كنند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند حاجی محمد جرجانی ضمن تبریک عید فطر گفت: مسلمانان عید فطر را به عنوان یکی از بزرگترین اعیاد خود جشن می گیرند و با برپایی نماز و دید و بازدید به استقبال این عید بزرگ می روند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف منطقه بخصوص جوانان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر گفت: نماز از واجبات الهی است که خداوند مقرر فرموده است و از مهمترین اثرات آن تقرب به خداوند و دریافت رحمت بی کران اوست.
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیای گلستان در ادامه سخنان خود به جایگاه جنگل و درختکاری اشاره کرد و افزود: جنگل و درخت در شریعت اسلام از جایگاهی ویژه برخوردارند و در آیات و روایات نیز، مورد تاکید قرار گرفته اند.
آخوند حاجی محمد جرجانی، بر آبیاری درختان تاکید کرد و گفت: درخت یکی از آفریده‌های شگفت‌انگیز خداوند است که دقت در آن قدرت الهی را به تصویر می‌کشد.
وی تصریح نمود: یکی از نعمتهای الهی که در قرآن کریم بسیار بر آن تأکید شده است، درخت است که این نعمت الهی، یکی از زیباترین مظاهر خلقت و جلوه‌ای از آفرینش آفریدگار عالم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست