شناسه خبر: 52734

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=52734

امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد:
حضور در پای صندوق های رأی، از اوجب و اجبات است
امان دردي آخوند يزداني گفت: شرکت و حضور در پای صندوق های رأی از اجب واجبات است که ملت ایران باید از جهت حفظ و گسترش آرمان های انقلاب شرکت بی نظیری در انتخابات پیش رو داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، حاج امان دردی آخوند یزدانی، امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: این انقلاب ما با خون هزاران شهید بیمه شده و ما باید با حضور در پای صندوق های رأی  باعث شادی روح شهیدان و امام شهیدان انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) شویم.

آخوند یزدانی تصریح کرد: آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب بعد از انقلاب اسلامی بیکار ننشستند و به هر نحوی سعی در ایجاد تفرقه و براندازی نظام برآمدند که الحمدالله به لطف خداوند و رهبری هوشمندانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، تمامی توطئه های دشمنان به خودشان برگشت و دامن خودشان را گرفت و امروز انقلاب اسلامی نه تنها در ایران و بلکه در بین ملت های جهان محبوبیت بی نظیری پیدا کرده است.

وی افزود: همه ما انشاء الله در دوم اسفندماه ۹۸ در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی حضور گسترده و بی نظیری خواهیم داشت و چشم دشمنان انقلاب را با حضور تاریخی کورخواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست