امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
حضور مردم در انتخابات نشان‌دهنده وفاداری آنان به انقلاب بود
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: ولی همانطور که همه دنیا دیدند مردم حضور نشان دادند پای انقلاب ایستاده‌اند و با شرکت در انتخابات بار دیگر دشمنان را در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام گذاشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، مولوی ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به حضور پرشور مردم در روز جمعه که مشت محکمی بر دهان استکبار بود، بیان کرد: مخالفین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دشمنان از مدت‌ها پیش با برنامه‌ریزی‌های مختلف می‌خواستند با دلسرد کردن مردم، حضور آنها را در انتخابات کمرنگ کنند.
وی ادامه داد: ولی همانطور که همه دنیا دیدند مردم حضور نشان دادند پای انقلاب ایستاده‌اند و با شرکت در انتخابات بار دیگر دشمنان را در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام گذاشتند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه با اشاره به اینکه بدخواهان نظام همیشه به دنبال اختلاف و حاشیه درست کردن برای ملت ایران هستند، تصریح کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای در دوم اسفند نشان داد که مردم با بصیرت ایران گول حرفهای دشمنان انقلاب را نمی خوردند و توطئه جریان های معاند و بزرگنمایی کرونا در کشور را با حضور خود خنثی کردند.
وی با اشاره به اینکه مقاومت ملت ایران در برابر فشارهای دشمن همیشه آنان را مایوس کرده است، افزود: ملت قهرمان ایران اسلامی علیرغم همه فشارها، تهدیدها و تحریم ها در انتخابات همیشه بی نظیر در کنار انقلاب حضور دارند و این به برکت هدایت‌های بی بدیل رهبر انقلاب است و هر روز به روز اهتمام و وفاداری مردم ایران نسبت به انقلاب و ولایت فقیه مضاعف‌تر می‌شود.
ریگیان پور با اشاره به اینکه نماینده منتخب مردم باید با شجاعت در مجلس مقابل دشمنان و مخالفین نظام و انقلاب ایستادگی کند، گفت: همان طور که حضرت آقا فرمودند”هر جایی که جهادی عمل کردیم به موفقیت دست پیدا کردیم” امروز نیز نماینده‌ای می‌تواند موفق باشد که جهادی فکر و جهادی عمل کند و همچنین یکی از ویژگی‌های نماینده در تراز گام دوم انقلاب انقلابی بودن است.
وی خاطرنشان کرد: همه ما خواستار یک مجلس انقلابی هستیم و امیدوارم نماینده های منتخب مردم در استان سیستان و بلوچستان تمام تلاش خود را برای مردم این استان به کار بگیرند و با اتحاد و همدلی مشکلات مردم را حل کنند.

 

فهرست