امام جمعه حاجی قوشان گنبدکاووس:
حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مخالفت و نه گفتن به معامله قرن است
امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبدکاووس گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، روز شکست طرح ننگین و خیانتکارانه آمریکا و هم دستانش با عنوان معامله قرن و نوید پیروزی مقاومت است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد مختوم نژاد در نماز جمعه این هفته حاجی قوشان گنبدکاووس افزود: طرح معامله قرن (انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس) اهمیت و حساسیت راهپیمایی روز جهانی قدس امسال را بیش از سال‌های گذشته کرد و امروز مردم مسلمان ایران اسلامی با حضور پرشور و یکپارچه خود نشان دادند که اجازه نخواهند داد آمریکا دست به چنین حرکت ننگینی بزند.

وی با بیان اینکه، روز قدس یادگاری ارزشمند و ماندگار از بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است، عنوان کرد: مسلمانان و آزادی خواهان جهان در این روز علیه رژیم نسل‌کش و غاصب صهیونیستی فریاد می‌زنند و در این روز وجدان همه مردم آزادی‌خواه جهان بیدار و تکلیفی مضاعف برای مسلمانان جهان است.

امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبدکاووس در بخش دیگری از سخنان خود درباره نشانه های قیامت و بد حجابی زنان گفت: حجاب اسلامی یکی از ویژگی‌های زن مسلمان است و قرآن کریم نیز موضوع حجاب و پوشش زنان را در آیات متعددی مورد تاکید و تشویق قرار داده است.

آخوند محمد مختوم نژاد  با تاکید براینکه، عظمت زن مسلمان به حجاب است، خاطرنشان کرد: حجاب یکی از ارزش‎های اسلامی است که در اسلام دارای جایگاه رفیعی می باشد و  احادیث بسیاری در باب آن وجود دارد و در قرآن مجید نیز در چند آیه به آن اشاره شده است.

 

فهرست