شناسه خبر: 108998

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=108998

عالم دینی اهل سنت هرمزگان:
حضور موثر در انتخابات و انتخاب اصلح یک تکلیف است
عالم اهل سنت هرمزگان عنوان کرد:حضور موثر در انتخابات و انتخاب اصلح یک تکلیف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان؛سیدمحمدیوسف حسینی نژاد،رئیس شورای روحانیت شهرستان بستک با اشاره حضورموثردرانتخابات وانتخاب اصلح یک تکلیف است گفت:حضور مردم در انتخابات به این معناست که هیچ مسلمانی حق ندارد نسبت به سرنوشت خود و جامعه اش بی تفاوت باشد.

ایشان در ادامه بیان کرد:انتخاب و برگزیدن هم حق ماست و هم تکلیف حقی است که قانون به ما داده برای اجرای اراده ی خودمان، چرا خود را از آن محروم کنیم؟ و تکلیف است که مکلف به مشارکت درادامه جامعه هستیم. نبایداجازه دهیم کسی این حق از ما بگیرد و یا در انجام آن کوتاهی کنیم.

عالم اهل سنت هرمزگان تاکید کرد:مردم مابارها نشان داده اندکه از بینش بالا و فرهنگ غنی برخوردارند که نه مشکلات اقتصادی و نه تبلیغات سوء خارج نشینان ومعاندین نمیتواند در اراده پولادینشان برای تجدیدپیمان با آرمانهای والای انقلاب،امام، و رهبر فرزانه وحمایت از نظام اسلامی تاثیربگذارد.

شیخ حسینی نژاد خاطر نشان کرد:لذایقین دارم باز هم همه باهم گوش به فرمان رهبر عالیقدر باحضور در پای صندوقهای رای روح امام و شهدا را شاد و دشمنان رامایوس مینماییم .

انتهای پیام/

فهرست