امام جمعه سقز:
حضور همیشه در عرصه مردم رمز اقتدار ایران اسلامی است
امام جمعه سقز با بیان اینکه حضور همیشه در عرصه مردم رمز اقتدار ایران اسلامی است، گفت: ملت ایران هموارد در مواقع حساس در صحنه حضور دارند و همه باهم در مقابل دشمن ایستاده‌اند.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های امروز جمعه سقز با تاکید بر توجه هرچه بیشتر مسلمانان بر تقوای الهی و تهذیب نفس سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و اظهار کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان انقلاب درصدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند ولی به یاری خدا و پشتیبانی ملت ایران تاکنون نتوانسته‌اند کوچکترین لطمه‌ای به ایران اسلامی بزنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران هموارد در مواقع حساس در صحنه حضور دارند و همه باهم در مقابل دشمن ایستاده‌اند.

امام جمعه سقز مقاومت را رمز پیروزی ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی دانست و گفت: همان گونه که مردم ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی در برابر دشمنان ایستادند و اجازه ندادند یک وجب خاک کشور به دست دشمنان بیفتد امروز نیز در عرصه جنگ اقتصادی با تمام قوا باید در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

ماموستا حسینی با بیان اینکه به فرموده حضرت امام خمینی رحمت الله علیه « خرمشهر را خدا آزاد کرد» گفت:در این پیروزی خداوند متعال ایستادگی مردم ایران در برابر ظالمان به نمایش گذاشت.

وی تصریح کرد: ملت ایران هرگز این روزها را فراموش نخواهند کرد و هرساله در چنین مواقعی یاد و خاطره آن روزها را گرامی میدارند.

امام جمعه سقز با تاکید براینکه آزادسازی خرمشهر پس از ۱۹ ماه اشغال توسط رژیم بعث عراق، نشان از یکپارچگی ملت ایران بود به نقش مردم در آزادسازی خرمشهر گریزی زد و افزود: امروز ملت ایران از هر زمان دیگری در برابر دشمنان آماده‌تر هستند.

به گفته ماموستا حسینی، فتح خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران در برابر ظالم و تمام دشمنان ایران اسلامی بود.

وی در ادامه به وظیفه مسلمانان در برابر دفاع از آب و خاک اشاره کرد و گفت: ملت ایران هرگز به دشمنان اجازه تعرض نخواهند داد.

ماموستا حسینی به فلسفه خلقت انسان از سوی پروردگار اشاره کرد و اظهار داشت: این دنیا حساب و کتاب دارد و انسان در روز قیامت باید پاسخگوی اعمال خود باشد.

امام جمعه سقز در پایان تاکید کرد: انسان باید تا روزی که در این دنیای فانی زندگی می‌کند، طبق دستورات دین مبین اسلام حرکت کند تا در روز قیامت رستگار باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست