امام جمعه بندر ترکمن:
حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس مرهمی بر دردهای ملت مظلوم فلسطین خواهد شد
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، مرهمی بر دردهای ملت مظلوم فلسطین خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالرحمان کر بمناسبت روز جهانی قدس به خبرنگار ما گفت: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، روز قدس یک روز بین‌المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمی است که ملت ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، حرف حقی را که استکبار حداقل شصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه‌گذاری کرده بود، فریاد می‌کنند.

وی با اشاره به شعر، چه عضوی به دردآورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار، افزود: فلسطین عضو جهان اسلام است و لذا برای آزادی آن ملت غیور و ابراز همدردی با برادران فلسطینی، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس برای حمایت از آنها می تواند مرهمی بر دردهایشان باشد.

امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن با اشاره به اینکه، مردم فلسطین همیشه متحد بوده‌اند، تصریح نمود: مردم فلسطین هرگز تسلیم طرح‌ها و توطئه‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا نمی‌شوند.

وی افزود: البته کشورهایی که در مدار غرب و آمریکا حرکت می‌کنند و یا پشت پرده با رژیم صهیونیستی مراودات و قول و قرارهایی دارند، تلاش می‌کنند از وحدت جهان اسلام و حضور مسلمانان در روز قدس جلوگیری کنند اما این روز اهمیت بسیاری دارد.

امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن با بیان اینکه، روز قدس نمایش خشم و انزجار مسلمانان از سران استکبار است، خاطرنشان کرد: روز قدس بهانه‌ای است تا افکار مسلمانان و صلح‌طلبان واقعی جهان به‌سوی حذف یک دولت جعلی و رژیم خون‌ریز متمرکز شود و این امر به‌حق، موجب حیات اسلام و شکل‌گیری امت واحده اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست