امام جمعه اهل سنت سرباز:
حضور پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان بود
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: مردم با این انتخاب انقلابی خود و با عشقی که به سردار شهید سلیمانی داشتند جواب یاوه گویی استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار را دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت سرباز در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی در پای صندوق های رای گفت: روز جمعه برای تک تک ایرانیان روز سرنوشت سازی بود که علیرغم حاشیه سازی جریان معاند و بزرگنمایی کرونا در کشور اما حضور مردم مشت محکم بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب زد.
رسولی زاده حضور مردم در این امر سرنوشت ساز را نشان از پایبندی به ارزش ها و آرمان ها بالای انقلاب دانست و ادامه داد: تایید اسامی نهایی نمایندگان برای ورود به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از انتخاب رای مردم نشان داد مردم خواهان نماینده و مجلسی انقلابی هستند که این انتخاب مردم باعث ناامیدی طیف اصلاح طلب شد.
وی تصریح کرد: مردم با این انتخاب انقلابی خود و با عشقی که به سردار شهید سلیمانی داشتند جواب یاوه گویی استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار را دادند.

 

فهرست