امام جمعه اهل سنت تالش :
حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانه شکست دشمن است 
حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش اسالم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و دست اندرکاران برگذار کننده این راهپیمایی، از مردم روزه دار و انقلابی بخش اسالم که با دهان روزه در این مراسم با شکوه حاضر شدند، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش اسالم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و دست اندرکاران برگذار کننده این راهپیمایی، از مردم روزه دار و انقلابی بخش اسالم که با دهان روزه در این مراسم با شکوه حاضر شدند، قدردانی کرد.

وی با اشاره به بیدادگری های استکبار جهانی و آواره کرده مردم مظلوم فلسطین، اظهار داشت: نتانیاهو نخست وزیر حکومت جعلی اسرائیل از سال ها قبل نقشه های شومی را که در سر می پرواند که امروز با حمایت همه جانبه دولت آمریکا در حال عملیاتی کردن آن نقشه های شوم است.

امام جمعه اهل سنت تالش اولین اقدام در راستای نقشه های شوم رژیم اشغالگر صهیونیستی را انتقال سفارت این رژیم جعلی به بیت المقدس عنوان کرد و افزود: قدم دوم آنان به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر جولان که جزیی از خاک کشور مسلمان سوریه است، می باشد و قدم بعدی آن ها نیز تروریست خواندن سپاه پاسداران بود که همه این اقدامات در جهت مقابله با محور مقاومت و معرفی کردن ایران به عنوان محور شرارت در منطقه بوده است.

وی با بیان اینکه جای تاسف دارد که همه این اقدامات در سایه غفلت حاکمان منطقه ای تحقق یافته است، خاطر نشان کرد: تنها کشوری که مدافع حقوق ملت فلسطین در دنیا می باشد، دولت و ملت ایران است که همه جانبه در مقابل زیاده خواهی های دشمنان اسلام ایستادگی کرده اند و همواره حامی محور مقاومت در منطقه بوده اند.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور اظهار داشت: دشمن برای مقابله با آرمان های انقلاب اسلامی راه های مختلفی را در پیش گرفته است، از جمله این راه ها، تحریم اقتصادی است که با وجود معاهدات بین المللی و توافق هسته ای هم چنان این تحریم ها ادامه دارد.

وی مایوس کردن مردم و مسئولین در مواجهه با تحریم ها و فشار ها را روش بعدی دشمن خواند و تصریح کرد: کافی است دشمن روزنه نفوذ را پیدا کند، تا بتواند نفوذ کند و همه شاهد بودیم که آمریکا در این مدت کوتاه چه اقداماتی را بر علیه ملت ایران انجام داد و همه توان خود را برای تحمیل فشار به کار بست اما ملت ایران تسلیم نمی شوند.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور پیروی مردم ایران از رهبر معظم انقلاب را یکی از نشانه های شکست دشمن در جریانات اخیر عنوان کرد و گفت: حضور شما ملت عزیز در این راهپیمایی بزرگ از همین امر نشات می گیرد و دشمن باید بداند که ملت سرافراز ایران همواره توکل بر خدا می کند و نه تنها از این فشار ها ترسی ندارد، بلکه جان خود را نیز در راه خدا و انقلاب هدیه می کنند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری که فرمودند؛ مردم باید انقلابی باقی بمانند، اظهار داشت: انقلاب ما امید را در دل همه آزادی خواهان جهان زنده کرده است و باید قدر آن را بدانیم.

امام جمعه اهل سنت تالش دلیل دشمنی آمریکا با ایران را نفوذ همه جانبه جمهوری اسلامی در منطقه دانست و افزود: آمریکا می داند که حمله نظامی بر علیه ملت ایران با شکست خودشان همراه خواهد بود چون دلیر مردان ما مرگ را برای خود پیروزی می دانند و اگر جنگ از سوی آمریکا آغاز شود پایانش با ما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست