مدیر مدرسه علمیه الصدیق بیرجند:
حفظ وحدت و همدلی،‌ داشتن دغدغه های اجتماعی،‌ اقتصادی و فرهنگی مردم و تعهد به انجام کار از مهمترین وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی است
مولوی غلام حیدر فاروقی گفت: مجلس خوب مجلسی است، که نمایندگان آن رسالت معنوی و مردمی خود را در پیشگاه خداوند به خوبی انجام داده و به سوگندی که به قرآن کریم یاد کرده وفادار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مدیر مدرسه علمیه اهل سنت الصدیق بیرجند در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یک مجلس خوب، مجلسی است که نمایندگان آن امانتدار بوده و از حقوق مردم دفاع کنند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی رکن اصلی نهاد قانون‌گذاری در کشور ایران است که از نمایندگان منتخب مردم تشکیل می شود.

مدیر حوزه علمیه الصدیق بیرجند یادآور شد: مجلس خوب مجلسی است، که نمایندگان آن رسالت معنوی و مردمی خود را در پیشگاه خداوند به خوبی انجام داده و به سوگندی که به قرآن کریم یاد کرده وفادار باشد.

مولوی فاروقی ادامه داد: وحدت و همدلی و یکپارچگی عاملی مهم برای پیشرفت و تعالی جامعه اسلامی است و لذا نمایندگان مجلس باید وحدت و عدالت در همه امور را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: اهداف مشترک همه نمایندگان خدمت به مردم است و به هیچ عنوان نباید مجلس محل اختلاف و تفرقه باشد.

مولوی فاروقی بیان کرد: نمایندگان مجلس باید طرح ها و لوایحی که باعث توسعه، ترقی و پیشرفت کشور می شوند را تدوین نمایند نباید لوایحی که به ضرر کشور و مانع از پیشرفت می شوند را تدوین نمایند و در تدوین لوایح باید اقشار مختلف مردم را هم در نظر بگیرند تا باعث آسیب و ضرر به اقشار ضعیف جامعه نشوند.

وی افزود: لایحه هایی باید در مجلس تصویب شود که سبب مصلحت نظام و جامعه باشد. نمایندگان هم باید درد مردم و مشکلات معیشتی آنان را در نظر بگیرند و مردم را از خود راضی نگه دارند.

فهرست