شناسه خبر: 122662

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=122662

حل مسائل کشور، در گرو عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری
مولوی ریگیان پور بیان کرد: حل مسائل کنونی کشور در گرو عمل به فرمایشات و بیانات رهبر معظم انقلاب است و در همین راستا دولت سیزدهم با رهبر انقلاب بیعت کردند که برای آبادانی و عمران و معیشت مردم، جهادی و بسیجی وارد خدمت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت مسجد خالد بن ولید میرجاوه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حل مسائل کنونی کشور در گرو عمل به فرمایشات و بیانات رهبر معظم انقلاب است و در همین راستا دولت سیزدهم با رهبر انقلاب بیعت کردند که برای آبادانی و عمران و معیشت مردم، جهادی و بسیجی وارد خدمت کنند.
وی خاطرنشان کرد در همین راستا آیت الله رئیسی با دید بلند و نگاه مثبت و همت بالای جهادی خود، کار را آغاز کرده و در دومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان این نوید را به مردم استان داد که هیچ مشکلی بی راه حل نیست.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه تصریح کرد در مسئله افغانستان و روی کار آمدن طالبان ردپای آمریکا و غرب مشاهده می شود و همواره ایران بوده است که از کشورهای همسایه خود ضرر و زیان دیده و شهدای بسیاری را در نوار مرزی تقدیم کرده است.
وی بیان کرد در بحث کرونا مسئولین و مردم استان ما بسیار خوب عمل کردند و ما باید با رعایت موارد بهداشتی، مراقب سلامت خود و جامعه باشیم.

فهرست