شناسه خبر: 152854

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=152854

امام جمعه اهل سنت روستای تازه ياب خراسان شمالی:
حمایت از مردم مظلوم فلسطین عامل وحدت و انسجام مسلمانان است
آخوند عبدالله خوش نظر گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایتهای رژیم غاصب صهیونیستی عامل وحدت و انسجام مسلمانان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند عبدالله خوش نظر، امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگارما اظهار داشت:  امام راحل (ره) با درک صحیح آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامیدند تا در این روز همه مسلمانان با وحدت و یکپارچگی، ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین، نفرتشان را از ظلم رژیم اشغالگر صهیونیست بر علیه مردم مظلوم ستمدیده این سرزمین اعلام کنند.

وی با بیان اینکه ایران همیشه از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده است، گفت: بی شک دفاع از فلسطینی ها و محکومیت رژیم کودک کش اسراییل به عنوان مسئله اول جهان اسلام، وظیفه همه ما است و کشورهایی که در پی عادی سازی روابط با این رژیم جنایتکار هستند به ارزش های اسلامی خیانت می کنند.

آخوند خوش نظر با اشاره به اینکه مردم ایران قدس و فلسطینی ها را فراموش نخواهند کرد، بیان داشت: ملت آزادی خواه ایران اسلامی دست از حمایت آرمان های مردم فلسطین نخواهد کشید و به لطف خداوند متعال با وحدت مسلمانان، سرزمین غصب شده مردم فلسطین به زودی آزاد می شود.

فهرست