شورای نگهبان
امام جمعه اهل سنت قصرشیرین:
حمله و توهین به شورای نگهبان به منزله توهین و تخریب انقلاب اسلامی ایران است
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: شورای نگهبان به عنوان نهادی مقدس با وظایف خطیرش یکی از اساسی ترین ارزشها در نظام جمهوری اسلامی ایران است در واقع تضعیف ،حمله و توهین به آن به معنای حمله و توهین به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی است لذا باید در حفظ جایگاه و شان این نهاد مقدس بکوشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ماموستا عادل غلامی امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین در گفتگو با رابط خبری دفتر کرمانشاه با تبریک بمناسبت فرارسیدن سالروز تأسیس شورای نگهبان ابراز داشت: شورای نگهبان در حفظ و صیانت از اصل نظام نقشی تعیین کننده ایفا کرد است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین با اشاره به وظایف شورای نگهبان خاطر نشان کرد: شورای نگهبان وظایف متعددی برعهده دارد که از همه مهمتر مطابقت مصوبات با شرع و قانون اساسی و همچنین نظارت بر انتخابات های مختلف کشور است.

این مسئول با بیان عملکرد مثبت و انقلابی شورای نگهبان که قطعأ پیامدهای مثبتی برای نظام به همراه دارد یادآور شد: این نهاد نقشی موثر و تعیین کننده در حفاظت از آرمانهای انقلاب ایفا می کند.

وی در ادامه افزود: شورای نگهبان به عنوان نهادی حساس و انقلابی از ابتدا تا کنون نوک پیکان حملات دشمنان در داخل و خارج از کشور است، این امر طبیعی بوده چرا که شورای نگهبان نقشی حساس در صیانت از اسلام و انقلاب اسلامی ایران و ارکان نظام ایفا می کند و هر نهادی که در مقابله با هجمه های دشمنان ایستادگی کند همواره مورد هجمه و انتقاد است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین تصریح کرد: این نهاد مقدس با وظایف خطیرش یکی از اساسی ترین ارزشها در نظام جمهوری اسلامی ایران است در واقع تضعیف ،حمله و توهین به آن به معنای حمله و توهین به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی است لذا باید در حفظ جایگاه و شان این نهاد مقدس بکوشیم.

ماموستا غلامی در پایان با اشاره به همکاری خوب مردم و شورای نگهبان تأکید کرد و گفت: روز به روز حملات دشمن سنگین تر و مهلک تر می شود و این نشاندهنده عملکرد خوب این نهاد انقلابی است، خوشبختانه در قضیه انتخابات همکاری خوب متقابلی بین شورای نگهبان و مردم اتفاق افتاد که این مهم سبب صیانت از آرای رأی دهندگان در ایام انتخابات شد.

فهرست