ابلاغ گردید؛
حکم انتصاب امام جمعه اهل سنت مسجد جامع امام علی (ع) سراوان
طی حکمی از طرف نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان، جناب مولوی محمد سپاهی به مدت سه سال به عنوان امام جمعه اه لسنت مسجد جامع امام علی (ع) شهرستان سراوان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ طی حکمی از طرف حجت الاسلام والمسلمین محامی، نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان مولوی محمد سپاهی به مدت سه سال به عنوان امام جمعه مسجد جامع امام علی (ع) شهرستان سراوان منصوب شد.

در این مراسم حجت الاسلام  والمسلمین نوری مسئول شعبه واحد سراوان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام والمسلمین محامی، نماینده مقام معظم رهبری در استان و تبریک ایام عید سعید فطر عنوان داشت: از خداوند متعال خواستار قبولی طاعات و عبادات همگی مومنان و نمازگزاران می باشم.

وی با بیان اینکه خدای متعال روز جمعه را یکی از بهترین روزها قرار داده است اظهار داشت: روز جمعه روز عید مسلمین است؛ روز جمعه روزی است که تمام مسلمانان جهان به صورت خاص و عام در یک مکان مقدس جمع می شوند و عبادت و بندگی خدا را انجام می دهند.

مسئول شعبه واحد سراوان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان ادامه داد: خداوند کلام الهی را بر پیامبر وحی نمود تا که مسلمانان را به راه راست هدایت کند.

حجت الاسلام نوری خاطر نشان کرد: امروز دشمنان اسلام و مسلمین با توطئه چینی سعی دارند که بین مسلمانان جنگ و تفرقه ایجاد کنند و آنها را از راهی که خدای متعال با قرآن و سنت نبوی پیامبر بر سر راه آنها قرار داده است گمراه سازند.

وی افزود: ما مسلمانان با شرکت در روز جهانی قدس انزجار خود را از رژیم نژادپرست صهیونیستی که با زور و ظلم بر مردم مظلوم فلسطین سرزمین هایشان را اشغال کرده اند اعلام کردیم.

وی افزود: یهودیت و مسیحیت نژاد پرست با توطئه و دسیسه چینی و ایجاد رخنه در روحانیت تسنن و تشییع باعث تفرقه و از هم گسستگی وحدت بین مسلمانان در برخی مناطق شده اند که منجر شده به اسم اسلام و مسلمین جنایات و کشتار صورت بگیرد.

در پایان حکم انتصاب جناب مولوی سپاهی توسط حجت الاسلام والمسلمین نوری، مسئول شعبه واحد سراوان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان قرائت و به ایشان اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست