امام جمعه مسجد قبای بهاران سنندج
خانواده ها و ارگان‌های مرتبط باید در راستای حل این معضل و نجات جوانان اهتمام جدی ورزند
امام جمعه مسجد قبای بهاران سنندج از معضل اعتیاد به عنوان خطری جدی برای جوانان جامعه نام برد و گفت: خانواده ها و ارگان‌های مرتبط باید در راستای حل این معضل و نجات جوانان اهتمام جدی ورزند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  کردستان، ماموستا آدابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع بهاران سنندج، اظهار کرد: خداوند وقتی که به پیغمبر گفت مردم را به حج دعوت کن پیامبر فرمود مگر ممکن است ؟گفت شما بالای کوه مردم را صدا بزنید بدان که مردم حرف شما را لبیک می‌گویند.

وی در ادامه به بحث بمباران شیمیایی و شهدای شیمایی گفت:‌ بعد از بمباران شیمیایی در رابطه شهدا این مورد خیلی زحمت کشیدن و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

امام جمعه مسجد بهاران سنندج اضافه کرد: حضرت عثمان  تمام دارای خود را در راه خدا داد و حضرت ابوبکر هم خیلی از اموال خودش را در اختیار آنها گذاشت.

ماموستا آدابی عنوان کرد: وقتی پیغمبر از جنگ تبوک برگشت خیلی‌ها به استقبال و رفت و مثل آن زمانی که به مدینه برگشت و سرور  طلوع خدا و ماه شب چهارده برگشت را سر می‌دادند.

وی بر همکاری و هماهنگی دستگاه‌های دولتی در مبارزه با مواد مخدر و ایجاد سازو کارمناسب در مساجد پیرامون اجرای راهکار های اساسی جهت جذب جوانان به مساجد تاکید کرد و گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف حمایت از تولید و اشتغال باید در اولویت کاری مردم و مسوولان قرار گیرد.
وی از همه مردم خواست دست به دست هم بدهند و برای معتادان جامعه راه حلی پیداکنند و به کمک آنها بشتابند.
ماموستا آدابی معضل اعتیاد را برای جوانان جامعه خطری جدی دانست و به خانواده ها و ارگان‌های مرتبط هشدار داد برای حل این معضل و نجات جوانان اهتمام جدی ورزند.
وی گفت: در قرآن خداوند متعال از ما خواسته است طبق دستورات او رفتار کنیم و انذار پیامبر مکرم اسلام را جدی بگیریم .بهشت و جهنم برای خوبان و بدان امت ها آماده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست