خطيب جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد:
خداوند بندگان خود را با اسباب و وسایل مختلف آزمایش می کند
مقصود آخوند وحیدی گفت: در روز قیامت کسانی که در دنیا توبه نکرده اند و به قیامت خداوند ایمان نیاورده اند، مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و از آنها حساب و کتاب گرفته می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مقصود آخوند وحیدی خطیب جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد در سخنان خود با بیان اینکه خداوند انسان ها را با روش های گوناگون امتحان می کند، خاطر نشان کرد: خداوند بعضی از ما را فقیر و بعضی دیگر را پولدار خلق کرده است. خداوند برخی انسان ها را بی نیاز و برخی را نیازمند می کند و نیازمند را امتحان می کند که آیا برای دین خداوند و یا برای نیازمندان از مال خود استفاده می کند و یا خیر.

وی افزود:‌ خداوند می فرماید، بعضی مواقع بندگان ناشکری می کنند که چرا فقیر شده اند و یا چرا پولدار نمی شوند. الله تبارک و تعالی به خوبی می داند که چه کسی را فقیر و یا چه کسی را پولدار کند. خداوند می فرماید که در روز حساب و در روز قیامت از همه انسان ها پرسیده خواهد شد که اموال خود را در چه راهی خرج کرده اند.

ایشان ادامه داد: در روز قیامت کسانی که در دنیا توبه نکرده اند و به قیامت خداوند ایمان نیاورده اند، مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و از آنها حساب و کتاب گرفته می شود و باید همه ی ما با اعمال خیر از دستورات خداوند تبعیت کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست