امام جمعه اینچه برون:
خرید کالای ایرانی کمک به اشتغال و اقتصاد کشور است
امام جمعه اهل سنت اینچه برون گفت: حمایت از تولید داخلی با خرید محصولات بومی اقدامی است که مردم می توانند برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه این هفته شهر مرزی اینچه برون گفت: مصرف کالاهای داخلی باعث افزایش اشتغالزایی در جامعه می شود و هر چقدر مصرف کالای داخلی افزایش پیدا کند، تولید داخلی نیز افزایش خواهد یافت.
وی تاکید کرد: زمانی که از کالاهای تولید داخل استقاده می کنیم، تولید کنندگان نیز باید به این مهم توجه داشته باشند که کیفیت تولیدات خود را افزایش داده و رضایت مصرف کنندگان را جلب کنند.
امام جمعه اهل سنت اینچه برون با بیان اینکه، با خرید کالای ایرانی، به تولیدکنندگان و اقتصاد کشورمان کمک می کنیم، تصریح نمود: یکی از اقداماتی که باعث رونق تولید داخلی خواهد شد مبارزه جدی و هوشمندانه با قاچاق کالا و ارز است.
آخوند مدد آقا هوشمند در بخش دیگری از سخنان خود، آفرینش و خلقت انسان را آفرینشی حساب شده بیان نمود و افزود: از دیدگاه قرآن کریم مقام انسان آن چنان والا است که خداوند او را به جانشینی خود در زمین انتخاب کرده است.
وی تصریح نمود: از دیدگاه قرآن کریم، انسان موجودی است که خداوند او را گرامی داشته و به او استعدادهایی داده است تا به واسطه آن بر بسیاری از مخلوقات برتری پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست