عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
خشم آمریکا از سپاه پاسداران به دلیل حمایت آنها از مظلومین است
شیخ خلیل افرا گفت: سپاه و ارتش و بسیج همواره به دنبال دفاع از اسلام و قرآن و مقدسات مسلمین و دفاع از مظلومین جهان و کشورهای اسلامی بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانی خبرگزای تقریب اعتماد به آمریکا و ایادی آنها را ساده‌لوحانه دانست و اظهار کرد: آمریکای جنایتکار و یهودیان غاصب در هر زمانی خصوصاً در این چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی، نظام ما را با انواع فتنه‌ها و دشمنی‌ها روبرو ساخته‌اند و البته مردم انقلابی با پیروی از رهنمودهای حضرت امام راحل و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری، این دو مرجع بزرگ مسلمانان جهان اسلام، آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را به‌عنوان دشمن خودشان شناخته‌اند.

وی با بیان اینکه این دو بزرگوار در حقیقت به نصوص قرآن و به راه روش و سنت پیامبر عمل کرده‌اند و پیروان رأی و نظر ائمه اطهار هستند، گفت: یهود در هر زمان دشمن اسلام بوده و توطئه می‌کرده و دشمنی‌اش را علیه پیامبر آشکار کرده‌ است؛ قبل از اینکه پیامبر به نبوت برسد منتظر بودند که آخرین پیامبر خداوند ظهور کند. اما وقتی پیامبر اسلام به بعثت رسید ایشان را نشناختند و انکار کردند و نسبت به پیامبر کافر شدند.

وی با اشاره به نفاق و چهره‌های متعدد و نیرنگ آمیز یهودیان گفت: وقتی مؤمنان را ملاقات می‌کردند می‌گفتند ما نیز به اسلام ایمان آورده‌ایم اما وقتی در خلوت خود به یکدیگر می‌رسیدند می‌گفتند آن چیزی که خداوند از صفات پیامبر را در تورات آورده است به مسلمانان نگویید.

رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر یادآور شد: آنها حتی نسبت به دین و آیین خودشان خیانت کرده‌اند و کتاب خودشان تورات را تحریف کرده‌اند.

وی با بیان اینکه یهود در هر زمان درصدد توطئه و دسیسه بوده است، اظهار کرد: قرآن کریم می‌فرماید: خدای عزوجل آنها را به دو گروه مشخص تقسیم می‌کند عوام و دانشمندان؛ عوام آنها چیزی نمی‌دانند. اما دانشمندان آن‌ها اهل حیله و نیرنگ هستند. لذا با توجه به فریب و نیرنگ آنها علیه اسلام، خداوند خطاب به یهودیان می‌فرماید: «و باؤوا بغضب من الله» می‌فرماید خشم خداوند نسبت آنها به خاطر کشتن انبیا و کافر شدن به خداوند است.

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت یهودیان را قومی نژادپرست خواند و گفت: از دیگر ویژگی‌های یهود تعصب‌های نژادی آن‌هاست؛ اما ما مسلمانان درحالی‌که به اسلام ایمان داریم به پیامبران پیشین و به کتاب‌های آنان نیز ایمان داریم و این جزء ارکان ایمان ما محسوب می‌شود.

وی قوم یهود را پیمان‌شکن و عهد و میثاق آنان را سست دانست و گفت: اگر تاریخ و قرآن و سنت رسول‌الله را بررسی کنید می‌بینید که یهودیان تنها گروهی هستند که پیمان‌شکن بودند: «لقد انزلنا الیک آیات بینات و مایکفر بها الا الفاسقون» و خداوند هم از بدعهدی آنان با تعجب یاد می‌کند.

وی تصریح کرد: اهل کتاب دوست دارند که مسلمانان از دین خود برگردند و کافر شوند و نسبت به یاران پیامبر حسادت دارند و می‌گویند کسی وارد بهشت نمی‌شود مگر یهودیان.

شیخ افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اقدام گستاخانه آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کرد و گفت: الآن ما می‌بینیم کسانی که در نظام جمهوری اسلامی حافظ امنیت کشور ما در خط مقدم هستند و پیرو راستین حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری هستند این‌ها را با بی‌شرمی تروریست خطاب می‌کنند.

وی اذعان کرد: سپاه و ارتش و بسیج همواره به دنبال دفاع از اسلام و قرآن و مقدسات مسلمین و دفاع از مظلومین جهان و کشورهای اسلامی هستند؛ ملت شریف ایران همیشه درصحنه هستند و از عزت خود دفاع می‌کنند.

خلیل افرا با بیان اینکه ملت ما توکل و اعتمادش فقط به خدای متعال است و دستورات مقام معظم رهبری را اطاعت می‌کنند، تصریح کرد: خشم آنها از سپاه و ملت ایران به خاطر دفاع ما از مظلومین است، به آنها میگوییم: «قل موتوا بغیظکم» پس بمیرید از خشمتان، در همین غضبی که دارید بمیرید.

شیخ خلیل افرا خاطرنشان کرد: در طول این سالها نقشه های بسیاری کشیده اند تا مردم را از سپاه ناامید ‌کنند. اما به لطف خداوند تاکنون به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اند و پرچم عزت و قدرت ایران اسلامی روزبروز با اتحاد و همدلی و یکپارچگی آحاد ملت ایران برافراشته‌تر شده است.

وی متذکر شد: سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران و بسیجیان غیور و دلاور این مرز وبوم جنود الهی هستند و با تأسی به صریح آیه قرآن «و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه» دشمنان ما شاهد توان و قدرت و عظمت روز افزون سربازان اسلام به رهبری رهبر فرزانه و حکیم انقلاب مقام معظم رهبری خواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست