امام جمعه پیشکمر فراغی:
خصوصیات اصلی سربازان گمنام تدین دینی، اخلاقی و اجتماعی آنهاست
امام جمعه پیشکمر شهر فراغی گفت: خصوصیت اصلی سربازان گمنام تدین دینی، اخلاقی و اجتماعی آنها است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین آدینه در نماز جمعه پیشکمر شهر فراغی به مناسبت هفته  سربازان گمنام امام زمان (عج)، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای این عزیزان در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه و کشور گفت: از خصوصیات بارز و اصلی سربازان گمنام، تدین دینی، اخلاقی و اجتماعی آنها می باشد.

وی ضمن ابراز دعای خیر و آرزوی سلامتی برای این نیروهای زحمت کش و خدایی، افزود: مردم قدر امنیت اجتماعی خود را مدیون سربازان گمنام هستند و از خداوند متعال برای هر چه بهتر خدمت کردن این گروه زحمت کش، طلب یاری و کمک می کنم.

آخوند محمد امین آدینه همچنین در ابتدای سخنان خود با اشاره به وقوع حادثه سیل استان گلستان، از خداوند بزرگ برای عزیزانی که دچار ضرر جانی و مالی شده اند طلب صبر، رحمت و مغفرت کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه ارگانها و نیروها برای کمک و خدمات رسانی به سیلزدگان، افزود: از مردم و سایر نیروهای امدادی و خدماتی تقاضامندم برای کمک به سیل زدگان جهت تمیز کردن و بازسازی خانه ها و معابر شهر و روستا از گل ولای و باقیمانده سیلاب دست در دست هم داده و از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست