دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
خصومت جدید آمریکای جنایتکار در گروه تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شدت محکوم است
دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی خصومت ورزی آمریکای جایتکار و گروه تروریستی دانستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرده و این عمل شنیع را به شدت محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، این دبیرخانه در پی خصومت ورزی آمریکای جایتکار و گروه تروریستی دانستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرده و این عمل شنیع را به شدت محکوم نمود.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و در آغازین روزهای ماه رسولِ مهر و امید، که مزیّن است با فرخنده زادروز یکتا پاسدار حقّ و حقیقت،امام حسین (ع) در شرایطی که علیرغم بحران سیل، ملت ایران در کنار نیروهای مسلح صحنه همدلی، همبستگی، وحدت و همراهی بیش از پیش را رقم زده و نشان داده اند که با وجود تحریم‌های بین المللی، می‌توانند بر هر مشکلی غلبه کنند.

تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکای جنایتکار، خصومت ورزی های این دولت را روشن‌تر ساخت.

آمریکا قبلاً هم تحریم هایی را علیه سپاه پاسداران اعمال کرده بود و اقدام اخیر تأثیر عملیاتی چندانی نخواهد داشت، اما آنچه مشخص است اینکه آنها به دنبال ابعاد روانی و رسانه‌ای اقدام خود هستند تا صف متحدان ضد ایرانی خود را منسجم‌تر کنند.

پر واضح استکه باز هم دچار اشتباه شده و اعتبار سیاست آنها در برخورد با موضوع تروریسم نزد دیگر کشورها و افکار عمومی بین‌المللی به‌ویژه منطقه غرب آسیا بیش از پیش خدشه‌دار می‌شود.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با گرامی‌داشت اعیاد مبارک ماه شعبان و تبریک روز پاسدار به سرو قامتان سبزپوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ضمن تشکر و قدردانی چند باره در خصوص نقش مثبت و حیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه علیه تروریسم به‌ویژه گروه تکفیری داعش در تمام منطقه از جمله سوریه و عراق، اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه را به شدت محکوم کرده و واکنش عالمان و مبلغان دینی جهان اسلام علی الخصوص علمای اهل سنت و اقدام متقابل و منطقی تمام نهادها و دستگاه‌های ذیربط به این اقدام مذبوحانه را خواستار است.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست