شناسه خبر: 23162

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=23162

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه:
خواسته ما خدمت به مردم منطقه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه، سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) که به‌منظور سرکشی از وضعیت خدمت‌رسانی به مددجویان کمیته امداد به استان کرمانشاه سفر کرده است، درحالی‌ که حاج حسین خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته کشور و مدیرکل کمیته امداد استان ایشان را همراهی می‌کردند،شامگاه چهارشنبه (۱۷/مهر/۹۸) با حضور در منزل ماموستا ملا قادر قادری امام‌جمعه پاوه، ضمن دیدار با ایشان، در خصوص مسائل مختلف بخصوص مشکلات مددجویان کمیته امداد منطقه اورامانات به بحث و گفتگو پرداختند.

در این دیدار صمیمی که آقای ایده پور و چند نفر از افراد محلی حضور داشتند، حاج ماموستا دکتر قادری طی سخنانی ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان، مواردی را به‌عنوان خواسته مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پاوه، مطرح و خواستار رسیدگی به آنان شدند.

اهم درخواست‌های مطرح‌شده به شرح ذیل است:

۱-کمک به ۳۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد در پروژه مسکن مهر تا بتوانند سهم آورده خود را تکمیل کنند.

۲-کمک به هزینه‌های درمانی مددجویان تحت پوشش در حدود ۱ میلیارد تومان

۳-کمک و مساعدت به ۱۵۰ خانواده بی‌بضاعت و اعطای تسهیلات به ۵۵ خانواده دیگر به مبلغ دو میلیارد تومان تا بتوانند بافت فرسوده و آسیب‌دیده خود را بازسازی کنند.

۴-اعطای تسهیلات اشتغال به جوانان بیکاری که تحت حمایت کمیته امداد نیستند

۵-کمک و مساعدت به زوجین تازه ازدواج‌کرده و تجهیز ۲۵ زوج تحت پوشش

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه در خاتمه صحبت‌های خود ضمن تشکر مجدد از حضور آقای بختیاری اظهار امیدواری کرد سفر ایشان منشأ خیر و رفاه برای افراد نیازمند منطقه باشد و اضافه نمودند: ما خواست شخصی نداریم، آنچه مورد تقاضای ماست، خدمت به مردم منطقه است.

سپس آقای بختیاری ضمن اظهار خوشحالی از حضور در شهر انقلابی پاوه، قول مساعدت دادند که در حد امکان به خواسته‌های مددجویان این منطقه به‌صورت ویژه توجه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست