استاندار کردستان:
خیرین به تهیه بسته های حمایتی برای آسیب دیدگان شیوع کرونا ورود پیدا کنند/توزیع ۱۵ هزار بسته حمایتی در بین نیازمندان
استاندار کردستان گفت: این انتظار را از خیرین داریم برای تهیه بسته های حمایتی برای تعدادی دیگر از آسیب دیدگان شیوع کرونا بویژه دستفروشان و کارگران فصلی ورود پیدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان؛بهمن مرادنیا در نشست با جمعی از خیرین استان در سنندج، اظهار کرد:  اقدامات انجام گرفته از سوی مراکز خیریه به ویژه طی ماه های اخیر بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: شرایط امروز در کشور و استان شرایط ویژه ای است و برای گذر از آن همه اعم از دولت، بخش خصوصی، انجمن ها وغیره باید در کنار هم و پای کار باشند.

استاندار کردستان تصریح کرد: مسؤولیت همه ما امروز بسیار خطیر و سنگین است و گذر از این شرایط نیاز به همدلی و همراهی هرچه بیشتر بخش های مختلف است.

مرادنیا با تاکید براینکه دولت وعده هایی برای حمایت از افراد فاقد شغل و شاغلین مشاغل آسیب دیده که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند داده است، گفت: این وعده ها قطعا اجرا می شود اما تحقق آن زمان بر خواهد بود، لذا لازم است تا عملیاتی شدن این وعده ها خودمان به فوریت اقدام کنیم.

وی اضافه کرد: با کمک تعدادی از خیرین داخل و خارج از استان بسته حمایتی به ۱۵ هزار خانوار اهدا شد که کاری بسیار ارزشمندی بود.

وی با تاکید براینکه کمیته امداد و بهزیستی نیز در قالب توزیع بسته های حمایتی بهداشتی و خوراکی اقداماتی برای کمک به افراد زیرپوشش خود انجام داده اند، اذعان داشت: این انتظار را از خیرین داریم برای تهیه بسته های حمایتی برای تعدادی دیگر از آسیب دیدگان شیوع کرونا بویژه دستفروشان و کارگران فصلی ورود پیدا کنند.

وی تصریح کرد: تلاش انجمن های خیریه برای تهیه و جمع آوری بانک اطلاعاتی نیازمندان استان اقدام خوبی بود که با بهره گیری از این ظرفیت می توانیم در کمک به نیازمندانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند سرعت ببخشیم.

فهرست