شناسه خبر: 8433

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=8433

امام جمعه اهل سنت بندرعباس:
خیرین به حمایت از بیماران نیازمند بشتابند
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: مبلغان دینی با تشویق‌های خود می‌توانند کمک‌های خیرین را به سمت و سوی حمایت از بیماران نیازمند سوق دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعبدالباعث قتالی در خطبه‌های این هفته اهل سنت با بیان این‌که امور خیریه صدقه جاری است، اظهارداشت: خدمات اجتماعی و یاری رساندن به بیماران بخشی از توصیه‌های دینی است.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس افزود: برخی پزشکان بدون هیچ گونه چشمداشتی در مسیر کمک به بیماران نیازمند و مداوای آنان تلاش می‌کنند٬ و این اقدام خداپسندانه جزیی از دین است.

سید عبدالباعث قتالی بیان داشت: همه بیماران به ویژه کودکان بیمار که بیماری مادرزادی بر زندگی و سرنوشت‌شان تاثیر گذاشته است نیازمند حمایت نیکوکاران و پزشکان خیراندیش هستند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بندرعباس در ادامه تاکید کرد: مبلغان دینی با تشویق‌های خود می‌توانند کمک‌های خیرین را به سمت و سوی حمایت از بیماران نیازمند سوق دهند.

وی گفت: هفته گذشته شاهد درگذشت یکی از افراد مهم در کشور مصر بودیم. محمد مرسی رییس جمهور منتخب مردم مصر به طرز مشکوکی وفات یافت. این واقعه، تاثر و تاسف را در دنیا و در بین مسلمین به همراه داشت.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس ادامه داد: محمد مرسی قربانی توطئه دشمنان اسلام شد، او با رأی مردم به قدرت رسید و با کودتا کنار رفت، اما ظلم و طغیان همیشه دوام نمی‌آورد و انسان‌های نیک در تاریخ می‌مانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست