دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی با حضور در دهستان اخند از توابع عسلویه از مدرسه علوم دینی الهدی بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر کاظم لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی با حضور در دهستان اخند، ضمن بازدید از مدرسه علوم دینی الهدی و مسجد جامع این روستا با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کمالی امام‌جمعه خارگ، شیخ کشاورز امام‌جمعه اهل سنت و یگانه رئیس شورای اخند، ایشان را همراهی کردند.
گفتنی است در مدرسه علوم دینی الهدای اخند نزدیک به چهارصد نفر از کودکان و نوجوانان و جوانان مشغول حفظ قرآن و تحصیل علوم قرآنی و علوم دینی هستند.
شیخ عبدالعزیز غنی مدیر این مدرسه با بیان اینکه کتابخانه این مرکز دینی با کمبود کتاب مواجه است، گفت: با توجه به گرانی کتاب تمهیدات و عنایت مسئولین جهت خرید کتاب برای توسعه کتابخانه مدرسه ضروری و لازم است.
سپس دکتر لطفیان به دیدار خانواده شهید عبدالرحمن رحمانی از شهدای اهل سنت این دهستان رفت.
در این دیدار حجت‌الاسلام احمدی در خطاب به خانواده شهید بیان کرد: ما به نورانیت و برکات خانواده شهدا اعتقاد و ایمان داریم، شهدا کسانی هستند که با خون خود از حیثیت و عِرض و ناموس کشور دفاع کردند. شهید با اولین قطره خود به ملکوتیان و ملائکه می‌پیوندد.
حجت‌الاسلام لطفیان ضمن گرامی داشت روز معلم، خاطره شهادت شهید مطهری از زبان همسر این شهید را بازگو کرد.
شایان ذکر است شهید رحمانی در روستای اخند در سال ۴۳ به دنیا آمد و برای دفاع از وطن در سال ۶۳ در عملیات بدر به شهادت رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست