امام جمعه قازن قایه مراوه تپه:
درس مکتب حضرت امام خمینی(ره) عزت، استقامت، شهامت و آزادگی تمام مردم جهان است
امام جمعه اهل سنت قازن قایه شهرستان مراوه تپه گفت: درس مکتب حضرت امام خمینی(ره) عزت، استقامت، شهامت و آزادگی نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مردم جهان است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند ناصر قزل با تسلیت ایام رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره)، به خبرنگار ما گفت: ایشان با شخصیت والای خود و استعانت از خداوند و تکیه بر مردم توانستند بر دشمنان غلبه کنند.

وی با بیان اینکه، با آمدن امام راحل شب های تاریک ملت مسلمان به سپیده رهایی منجر شد، افزود: ملت ایران با پیروی از اندیشه ها و رهنمودهای امام خمینی(ره) توانست قله های پیشرفت و توسعه را یکی پس از دیگری بپیماید و تمام تهدیدها و چالشها را پشت سرگذارد.

امام جمعه اهل سنت قازن قایه شهرستان مراوه تپه، حضرت امام خمینی (ره) را شخصیتی بی همتا در جهان دانست و افزود: امام راحل شخصیتی منحصر به فرد و نادر بودند که عزت را به مسلمانان برگرداندند.

وی با بیان اینکه،‌ انقلاب اسلامی ما دو ویژگی مهم یعنی مردمی بودن و خدایی بودن را دارد، افزود: مبارزه با استکبار، ایجاد وحدت و همبستگی در بین مردم، توجه به ملت های مظلوم و عزت بخشیدن به اسلام از جمله اهداف بزرگ امام راحل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست