مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه:
در ساعات اولیه رای‌گیری رای خود را  به صندوق انداخت/ لزوم حضور پرشور و حماسی مردم در عرصه انتخابات
مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی، ملی و سیاسی دانست و گفت: ما نیز در این رابطه لبیک گفته و در انتخابات شرکت می کنیم، عرصه دوم انتخابات همچون مرحله اول است بسیار تاثیرگذار بوده و نیاز است مردم شریف استان کرمانشاه به موقع و با حماسه در انتخابات شرکت نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین فاضلی مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در دقایق اولیه رای‌گیری رای خود را  به صندوق اخذ رای واقع در دبیرستان استقلال کرمانشاه انداختند.

مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در حاشیه حضور خویش در انتخابات ابراز داشت: وظیفه هر ایرانی اشرکت در انتخابات است و بدینوسیله می تواند با رای خویش سرنوشت  کشورش را رقم بزند.

این مسئول خاطرنشان کرد:  آنچه که دشمن را در صحنه رویارویی با نظام ناامید و مایوس می کند حضور پرشور و حماسی در انتخابات و برنامه های حساس نظام است.

وی شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی، ملی و سیاسی دانست و گفت: ما نیز در این رابطه لبیک گفته و در انتخابات شرکت می کنیم، عرصه دوم انتخابات همچون مرحله اول است بسیار تاثیرگذار بوده و نیاز است مردم شریف استان کرمانشاه به موقع و با حماسه در انتخابات شرکت نمایند.

فهرست