امام جمعه شهر فراغی استان گلستان:
در شرایطی که انحرافات جوانان ما را محاصره کرده است تحصیل در علوم دین امر بسیار مهمی است
آخوند امین صفری گفت: اين فرزندان ما كه امروز فارغ التحصيل مي شوند همچون شمع و چراغ در مساجد، مدارس و مكاتب به ارائه خدمت به برادران مسلمانان خواهند پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، آخوند امین صفری امام جمعه اهل سنت شهر فراغی گلستان، در مراسم فارغ التحصیلی طلاب علوم دینی اهل سنت مدرسه علمیه ربانیه تازه یاب که روز چهارشنبه ۱۷/۰۷/۹۸ در مصلی نماز جمعه این روستا برگزار شد، با بیان اینکه در این زمانه ای که انحرافات و دسیسه ها باعث دور شدن مردم از دین شده است، حضور دختران و پسران در عرصه علم آموزی به ویژه علوم دینی امر مهمی است،‌ خاطر نشان کرد: آموختن علم دینی اگر برای مطاع و درآمد دنیایی باشد هیچ ارزشی ندارد، هر چند که باید  گفت در این راه مادیات معنایی ندارد.

وی افزود: این فرزندان ما که امروز فارغ التحصیل می شوند همچون شمع و چراغ در مساجد، مدارس و مکاتب به ارائه خدمت به برادران مسلمانان خواهند پرداخت.

آخوند صفری ابراز داشت: اگر ما قرآن را مطالعه کنیم، عاقبت برای تقوا پیشه کنند گان است و ظالمان و خائنان و آدم های ناپاک در زندگی شکست خورده اند. خداوند در قرآن می فرماید، بعضی مواقع آدم های فاسد و بی دین رشد می کنند، ولی اینها عاقبت ندارند و بعضی مواقع ظالمان این قدر رشد می کنند که همه چیز برعکس می شود و آدم های امین، ظالم معرفی می شوند و عاقبت متعلق به متقین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست