امام جمعه موقت روانسر:
در عملیات مرصاد جامعه اهل سنت و تشیع  دست متجاوزان را قطع کردند
ملا یحیی شهبازی: در عملیات مرصاد نیروهای مردمی  چه اهل سنت و چه تشیع در حراست از کیان نظام جمهوری اسلامی جانانه دفاع و دست متجاوزان را قطع و منطقه مرصاد را به گورستان منافقین تبدیل کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، همزمان با فرا رسیدن پنجم مردادماه سالروز پیروزی رزمندگان اسلام درعملیات مرصاد مقابل گروهگ تروریستی منافقین ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت و عضو شورای روحانیت شهر روانسردر گفتکویی اظهار  داشت:منافقین در عمل تا سال ۶۱  با دولت عراق همکاری داشتند و به ‌صورت مخفیانه و زیرزمینی آن را انجام می‌دادند.

ملا یحیی شهبازی افزود:منافقین در عملیات مرصاد نیز در شرایطی که دولت عراق و جمهوری اسلامی قطعنامه را پذیرفته بودند وارد کشورمان شدند یعنی با وجودی که انتظار می‌رفت پس از پذیرش قطعنامه هیچ اتفاق دیگری نیفتد، ارتش عراق از غرب وارد کشور ما شده و مسیر را برای منافقین بازکرده بود تا آنها بتوانند به‌ راحتی خود را به تهران رسانده و اعلام حکومت کنند.

امام جمعه موقت روانسر اظهار داشت:منافقین با جمع‌‏آوری ضدانقلابیون سرخورده، از کشورهای مختلف اروپایی و با بهره‌‏گیری از جنگ‌‏افزارهای اهدایی صدام و دیگر اربابان خود، حمله خود را از غرب کشور به خاک جمهوری اسلامی ایران آغاز کردند.

عضو شورای روحانیت شهر روانسر گفت:منافقان با ارتش بعث صدام در یک حرکت و تهاجم مشترک از محور سرپل‌ذهاب به جاده کرندغرب و اسلام‌آباد غرب ورود پیدا کردند و در اسلام آباد غرب با سازماندهی که انجام دادند به مقصد باختران، همدان، قزوین، کرج و تهران حرکت کردند و با پشتیبانی نیروهای عراقی در شب و روز اول عملیات روی خطوط جاده در حرکت بودند اما قوای رزمندگان اسلام در یک منطقه سوق‌الجیشی و استراتژیک در تنگه چهارزبر راه بر دشمن مسدود کردند.

ماموستا شهبازی گفت:در عملیات مرصاد نیروهای مردمی  چه اهل سنت و چه تشیع در حراست از کیان نظام جمهوری اسلامی جانانه دفاع و دست متجاوزان را قطع و منطقه مرصاد را به گورستان منافقین تبدیل کردند.

وی در پایان گفت:عملیات مرصاد روایت شجاعت جوانان ایرانی و شکست ننگین منافقین و استکبار جهانی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست