شناسه خبر: 102144

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102144

در ماه رمضان حمله به کشور های مسلمان خلاف اسلام و شرع است
مولوی ریگیان پور تصریح کرد: جای تاسف است که در کشور هایی چون یمن و فلسطین، به دلیل وجود حاکمان ظالمی در منطقه خاورمیانه، امنیت و آسایش وجود ندارد و در این ماه درگیر جنگ هستند، به طوری که در زمان رسول خدا تمامی جنگ ها در این ماه تعطیل می شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در مصاحبه با ما به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: رمضان از بهترین ماه های خداوند که هم ماه قرآن و هم پیامبر است و مسلمانان در این ماه شور و ذوق عجیبی دارند.
وی خاطر نشان کرد: به مناسبت این ماه در رسانه ملی قاریان و حافظان زیادی به تلاوت قرآن مشغول هستند و رهبر معظم انقلاب هم به عنوان شنونده، پای تلاوت ها می نشیند.
مولوی ریگیان پور افزود: در ماه مبارک رمضان شاهد کاهش جرم ها و جنایت ها در سطح کشور در مقایسه با ماه های دیگر هستیم که از برکت های این ماه است.
وی تصریح کرد: جای تاسف است که در کشور هایی چون یمن و فلسطین، به دلیل وجود حاکمان ظالمی در منطقه خاورمیانه، امنیت و آسایش وجود ندارد و در این ماه درگیر جنگ هستند، به طوری که در زمان رسول خدا تمامی جنگ ها در این ماه تعطیل می شد.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه اظهار داشت: سال گذشته شاهد آن بودیم که مقام معظم رهبری دستور به پویش کمک مومنانه برای سفره فقرا و نیازمندان دادند که اتفاق نیک و بزرگی بود و امسال هم در حال انجام است.

فهرست